PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762810}

StarCraft II: Tajne operacje Novy

StarCraft II: Nova Covert Ops
6,7 172
oceny
6,7 10 1 172
StarCraft II: Tajne operacje Novy
powrót do forum gry StarCraft II: Tajne operacje Novy

Czy będzie fajnie...?

ocenił(a) grę na 7

Hmmm... Na pewno długo nad tym siedzieli, bo jest bardzo dopracowane. Pierwsze 3 misje fajne, choć - od strony opowieści -jakby brakowało dramaturgii kampanii. No ale to się może rozwinąć. Od strony grywalności - sporo nowych rozwiązań, a to na plus. choć to bardziej zręcznościówka, niż strategia :) zobaczymy wkrótce, co dalej!

użytkownik usunięty
marlon

Ja tam tego nie kupuje. Nie neguje, że to fabularnie może być ciekawy dodatek, ale Bllizard stracił u mnie kredyt zaufania.

Po wybuleniu przeszło 240 zł na wola, hotsa i lotv liczyłem na jakąś zniżkę, symboliczną wpłatę etc.

Cokolwiek.

Humble bundle co rusz wypuszcza ciekawe promocje, a tutaj mam sztandarowe korpo, które pokazuje, że ma gracza za nic.

Przeraża mnie, że w przyszłości ma być więcej takich płatnych DLC.

A główna kampania była najbardziej miodna w wolu.

ocenił(a) grę na 7

240 na WoL, HotS i LotV? chyba w jakiejś promocji? mnie chyba coś koło 300 kosztowały :) ale w zamian dostałem kilka lat zabawy.

a te 60 ziko (15 euro) za 9 misji to dużo czy mało? hmmm... jak dla mnie nie jest to jakaś bardzo duża kwota. no i umówmy się - z tego żyją, model biznesowy "gra plus duże dodatki" w przypadku RTSów się chyba zakończył (btw. czy przypadkiem RTS się nie skończył też?), najwięcej kasy Blizz trzepie z mikropłatności. w przypadku SC trudno wymyślić, jak takie mikropłatności miałyby wyglądać... więc wybrali taką opcję. z pewnością jeszcze kolejne DLC będą, zapewne dostaniemy w przyszłym roku adekwatną krótką kampanię Zergów (może z Niadrą? lub Dehaką?), a za 2 lata Protków (pewnie Alaraka). a przy okazji dodatkowych dowódców do co-opa, zapewne w cenie.

SZYKUJCIE PORTFELE :)

a główna kampania w WoLu wiadomo że najlepsza, no ale pozostałe gry były dodatkami. choć Epilog mnie rozczulił :)

ocenił(a) grę na 8
marlon

Jeśli chce się mieć grę w dniu premiery to tak. Obecnie za 240 można nabyć pełne SC2 i D3 oraz WoW:WoD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones