Stranger Things
powrót do forum 2 sezonu

MEGA!!

ocenił(a) serial na 10

Bardzo podoba mi się świat przedstawiony w serialu, mimo tego że jestem młodszym rocznikiem to łatwo mi było wczuć się w to otoczenie. Największym plusem całego serialu jednak i tak są aktorzy a w szczególności ci młodzi którzy są wręcz genialni. Jednak uważam że jak bardzo fajna była relacja Dustina i Steve'a to za bardzo została zjechana relacja Eleven z Mikiem, którzy wymienili między sobą kilka słów. Nie wiem czy mi się to przewidziało, ale ponoć pistolety nic nie robiły demo-psom, a już w ostatnim odcinku Hopper strzela do tych stworów, w dodatku pokonując je na jeden strzał. Także nie rozumiem jak ochroniarze bazy wojskowej których jest kilku nie potrafią trafić tych demo-psów a jakiś Komendant wbija i rozwala wszystkich. Odchodząc od tych złych rzeczy warto też pochwalić ujęcia i wszelkie sceny które stały na najwyższym poziomie. 10 daję dlatego że serial (ten sezon) jest w moim guście, normalnie bym dał 9 ale za ten uśmiech Dustina muszę podwyższyć o jeden :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones