Smoczy Książę
powrót do forum 4 sezonu

Warto...

ocenił(a) serial na 9

było czekać. Chociaż czuć pewien niedosyt, to apetyt został nieco zaspokojony. Animacja jedynie w kilku scenach kulała (światło ma twarzy Rayli w piątym/szóstym odcinku), to jednak czuć było, że te lata nie były zaprzepaszczone i animacja poszła do przodu.
Co do historii i rozwoju bohaterów, to jeszcze opiszę później, tak na świeżo, to nadal za dużo emocji.

telcontar_2929

Też już nie mogłam się doczekać tego sezonu. Wizualnie faktycznie piękny. Chociaż czuje niedosyt fabularny. Ciekawe jak potoczą się kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 9
szepcik

Faktycznie, ja również odczuwam pewnego rodzaju niedosyt, chociaż umówmy się, sezon czwarty stanowi zaledwie podbudowę pod przyszłe sezony, zwłaszcza piąty, w którym zakładam, że dojdzie do uwolnienia Aaravosa (oby było go więcej, bo zarówno w oryginalny jak i polski głos tej postaci brzmią dla mnie fantastycznie (ta scena w czwartym odcinku była najlepsza w tym sezonie)).
Aaravos według twórców jest zarówno Lucyferem jak i Prometeuszem i obiecują (sic!) dobrą historię i wyjaśnienie dla tej postaci. Odsyłam również do kanału Cartoon Universe, gdzie można znaleźć kilka ciekawych materiałów dotyczących serialu (również wywiady z twórcami i aktorami głosowymi).

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Zaraz , chwilunia, Rayla jest nadal od 2 lat jedynym smoczym strażnikiem?

I kto ją nauczył zaklęcia iluzji?

Czy rada w jej wiosce się ogarnęła i mogła wrócić do domu?



I moje największe pytanie brzmi : kiedy twórcy zdecydują się by Callum zaczął rzucać zklęcia niewerbalnie.

ocenił(a) serial na 9
clarabella12

Tutaj odsyłam na oficjalną stronę Smoczego Księcia, gdzie można znaleźć dyskusję z Discorda twórców z fanami, gdzie odpowiedziano na wiele pytań dotyczących serialu (również denerwujących niektórych (w tym mnie) żartów z pierdów). Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, można się domyślać, że nadal tak jest jak piszesz. Co do drugiego, trzeciego (tutaj raczej nieprędko Rayla będzie mogła wrócić do domu) i czwartego pytania, to odpowiedź pewnie będzie udzielona w następnych sezonach. "Awatar: Legenda Aanga" też nie wyjaśniał wszystkiego w pierwszym sezonie i wielu odpowiedzi doczekaliśmy się w drugim sezonie i na wiele innych dopiero w trzecim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones