PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235819}

Avengers

5,8 229
ocen
5,8 10 1 229
Avengers
powrót do forum serialu Avengers

Avengers to grupa superbohaterów MARVELA. Ich członkami było mnóstwo herosów tego uniwersum w tym tacy mistrzowie jak Iron Man, Spider-man, Kapitan Ameryka. Od razu zastanowiło mnie po jakiego grzyba twórcy tego serialu wrzucili tu chyba najmniej znanych członków tej świetnej grupy. Ant-mana każdy fan marvela powinien jakoś kojarzyć bo to jeden z założycieli, Hawkeve też z Wasp tez mi się obił o uszy, Scarlet Witch znam z X-menów, ale reszte wogole nie kojarze a tym bardziej ich przeciwników. Co prawda pojawiły się tu też gościnne występy (Thor,Iron Man, Kapitan Ameryka) co trochę urozmaiciło seansik. Co dziwne serial ma słabą animacje jak dla mnie przypominającą nieco twory we flashu. Poziom marvelewskiego spider-man czy x-menów nie został osiągnięty. Scenariusze odcinków te które były kluczowe dla całego sezonu nie specjalnie mnie porwały, ale reszta całkiem mi podpasowała. Nie powiem że źle się bawiłem, bo spodziewałem się czegoś gorszego jenak pierwsza proba prezeniesienia Avengers na ekrany telewizorow nie powiodła się. Z pewnością sam skład grupy zawinił który poza Ameryką jest praktycznie nie znany no i poziom całej tej produkcji ( i te kiczowate zakładanie zbroi :)). Fani MARVELA mogą sprawdzić rezta sie zanudzi (chyba że jest dzieckiem).
6/10 (Zaznaczam że jestem fanem :P )

ocenił(a) serial na 10
howlet

Jeśli ktoś najpierw czytał komiksy, a następnie oglądał, nie będzie mieć
takich wątpliwości "po co...". Bo właśnie Spidey, Człowiek z żelaza, czy
Steve są popularni do znudzenia. I ekipa odpowiedzialna mogła po prostu nie
chcieć, by oglądalność zależała właśnie od popularności. A przedstawieni w
serialu są równie ciekawi.

howlet

Powiem krótko Marvel inspiruje mnie odlat mam tą bajke i nie mówie że jest zła , do dupy , czy słabo zrobiona ale też nie mówie że jest dobrze zrobiona ale powiem ze dla każdego fana sam fakt że chcieli to zrobić i im się udąło to wielki plus szkoda że tylko 1 sezon ale cóż są inne części Marvela również trzeba zobaczyć na rok kiedy było to tworzone . Mam tylko jedno zasadnicze pytanie gdzie lub w jakim odcinku Thor wystąpił bo oglądałem cały 1 sezon i nie przypominam sobie go by wystąpił ale Iron Mana i Capitana Amerykę pamiętam ???

ElDragon

pewnie mu chodziło o te zdjęcia co pokazywał Ant-man na początku

howlet

mi się podobała ta kreskówka , ale dziwne , że nie znasz Visiona i jednego z przeciwników Kapitana Ameryki czyli Barona Zemo no ,ale muszę przyznać sam , że niektórych sam nie znam.

ocenił(a) serial na 9
howlet

To niewiele wiesz o Marvelu.

howlet

EX POST FACTO...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones