1670 (2023)
1670: Sezon 1 1670 sezon 1, odcinek 1
odcinek 1670 (2023)

Sejmik

The Assembly 36m
7,5 2 437
ocen
7,5 10 1 2437
1670
powrót do forum s1e1

Rozczarowanie

ocenił(a) serial na 1

Nie wiem czy oglądałem na pewno ten sam serial co inni, ale nie zaśmiałem się ani razu. Szkoda, bo dobrze się zapowiadał, wiele osób go polecało też od paru dni, ale jest po prostu żałosny. Już od pierwszej sceny wiedziałem, że coś jest nie tak, ale miałem nadzieję, że coś się z czasem poprawi a było tylko gorzej. Przyznaję, dwa razy lekko podniosły mi się kąciki ust, ale to za mało aby marnować czas na kolejne odcinki

ocenił(a) serial na 8
CZPRK2

Oczywiście, że zasługuje na lepszą ocenę, bo w ocenie restauracji danie jest istotną, ale nie jedyną częścią końcowej opinii. Co do porównania ze złodziejem, to zupełnie nie wyłapuje punktów wspólnych.

CZPRK2

Mam wrażenie że bawi ciebie próchniejące drzewo zjadane przez korniki a jedyne co do ciebie przemawia to film dokument przyrodniczy czyli czysty realizm z nutą pesymizmu

CZPRK2

Zgadzam się!!! Wreszcie ktoś napisał prawdę. Takiej żenady to ja dawno nie oglądałam. Nie przepadam za polskimi produkcjami ale tutaj to ja oglądałam chyba coś innego niż reszta bo nie rozumiem tych zachwytów... przemęczyłam żeby zobaczyć jak to się rozwinie i żałuję straconego czasu.

CZPRK2

Musisz być smutnym człowiekiem.

ocenił(a) serial na 1
poziomski

Wbrew pozorom nie jestem. Można być wesoły a nadal mieć jakieś wymagania względem produkcji

ocenił(a) serial na 9
CZPRK2

dlatego szafujesz jedynkami na lewo i prawo. przypomnę - oceny na filmwebie są od 1 do 10.

ocenił(a) serial na 1
fanPanaR10

Wiem jaki jest zakres ocen i inne filmy dostają inne oceny. Ten akurat zasłużył na 1. Gdyby były niższe oceny, nadal dałbym jeden, bo sceneria była ładna, ale nie na tyle aby wystawić wyższą ocenę. Żenada i głupota. Te dwa słowa podsumowują ten serial doskonale.

ocenił(a) serial na 9
CZPRK2

to jaki rodzaj humoru lubimy to kwestia indywidualna, i na pewno nie powinno to decydować o tak niskiej nocie jak jeden. ośmieszasz się.

ocenił(a) serial na 1
fanPanaR10

No nie wiem kto się bardziej ośmiesza. Ja swoją subiektywną oceną, czy ty zaprzeczając sobie w jednym zdaniu. Nie jestem krytykiem, więc nie muszę obiektywnie podchodzić do oceny. Oceniam czy mi się spodobał czy nie. Nie wynika to z żadnych uprzedzeń. Słaby humor w komedii jak najbardziej zasługuje na równie słabą ocenę. Tak jak niestraszny horror lub nudny film akcji.

CZPRK2

Również odpuszczam po pierwszym odcinku. Siedzę, słucham, patrzę i nie rozumiem w ogóle zachwytów, Ktoś chciał być śmieszny na siłę i do przesady. Pas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones