PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Zacznę najpierw od plusów.
Serial jest naprawdę dobrze wykonany! Ma piękną i klimatyczną scenografię, udźwiękowienie również stoi na poziomie, dlatego należy docenić tutaj pracę ludzi odpowiedzialnych za dobrą robotę!

A teraz przejdę do minusów…
Niestety serial totalnie nie przypadł mi do gustu. Ten serial jest kompletnie nieśmieszny, rozumiem wszystkie żarty, ale one są na poziomie słabego kabaretu. Czuję wręcz zażenowanie jak niektóre słyszę. Wstawki ze współczesnych czasów kompletnie do mnie nie trafiają. Jeśli chodzi o politykę, katastrofę klimatyczna i różne nakierowane poglądy. Oglądanie tego serialu było dla mnie zwyczajnie męczące.

Jak dla mnie, serial 3/10 i to tylko ze względu na plusy jakie wyżej wymieniłem.

ocenił(a) serial na 8
Dariusz_Z_SPAM

Każdego śmieszy co innego. U mnie w firmie nawet dzisiaj padają żarciki z tego serialu np. ciągle mówimy "hop hop hop".

Komedia jak dla mnie w punkt nawiązująca absurdalnością do starych renomowanych polskich komedii. Uważam, że żadna polska komedia z ostatniej dekady czy nawet dwóch nie jest tak dobra jak ta.

No ale rozumiem że kogoś może nie śmieszyć wiec szanuje. Mnie nigdy nie śmieszyło The Office (z małymi wyjątkami) czy modern family. Jest to humor bazujący na niezręcznych sytuacjach "cringe comdey". Bardzo nieprzyjemnie mi się to oglądało, a przecież są to jedne z najbardziej cenionych komedii wszechczasów

rester1

Dlatego komedie są najtrudniejszym gatunkiem bo każdego śmieszy coś innego nie jesteśmy z tej samej gliny.

ocenił(a) serial na 2
Dariusz_Z_SPAM

Uffff , nie jestem sam…. Pzdrawiam!!!

Dariusz_Z_SPAM

Scena z rozwaloną głową śmieszna.
A udzwiękowienie/ dykcja aktorów beznadziejna.

ocenił(a) serial na 9
Dariusz_Z_SPAM

Wyczuwam swąd uwierania lewackiej dupy, że w lewackich czasach, ultra lewacki Netflix wypuścił coś co śmieje się ze wszystkiego i wszystkich (w tym lewaków). Niemniej jednak od czasów Kilera i Chłopaki nie płaczą w Polsce nie zrobiono lepszego kina komediowego.

movieKuba

A ja miałem wrażenie, że serial jest bardziej lewacki. Wyśmiewa Kościół, "Bóg, honor, ojczyzna", "chłopak i dziewczyna jedna rodzina" i wiele innych aspektów, które można przyczepić pod skrajnego prawicowca. ;) I jak przeczytałem ten temat miałem od razu odczucie, że Prawak-Katolik został zraniony. Znowu.

ocenił(a) serial na 9
butryk_2

No pewnie, że został. I prawak i lewak. Nie po równo to fakt bo prawakowi się oberwało bardziej ale to pewnie dlatego żeby ktoś to wyprodukował. Gdyby ktoś chciał dzisiaj zrobić chłopacy nie płaczą z monologami o murzynach to nigdzie nie znalazłby wydawcy. Taki świat.

movieKuba

Nie ma już wolności bo nie można obrażać "murzynów"? Można i tak, ale czy się nie skończyły wcześniej, kiedy to szlachta pisała, że chłop w polu pracuje, przy ziemi, bo czaszkę ma podobną do pługa? I to jest cytat, żeby nie było...rządzący będą w większym lub mniejszym stopniu próbować nami manipulować, czy duchowi przewodnicy sic! Pozdrowienia przy niedzieli

movieKuba

Kiedyś to było? Ja akurat rzygam wszystkimi filmami z lat 90, przez kologów bo ile razy można słuchać cytatów z filmów przy każdej rozmowie, wciskanych jak reklamy w filmach na TVN, lub częściej, prawie jak ku.wa jako przecinek u niektórych żuli! Bareja się uchował i nie przejadł, bo dozuję oszczędnie! Każdy ma jakieś granice wytrzymałości i śmieszności, najgorzej kiedy się nastawimy do czegoś!

movieKuba

Wydajęę mi się, że jest odwrotnieę, że to prawacy fajnopolacy nie mają poczucia humoru! Potwarz, hańba, zdrajcy narodu i krzyża...zamach i cała ta religia smoleńska z prezesem w roli głównej i Duda, który ponoć dostał w prezencie długopis i papeterię-to cała kwintesencja prawaków i jej Targowicy! Pozdrawiam tylko się nie obrażaj, proponuję wyciągnąć z dupy kija!

ocenił(a) serial na 3
eosaion

Może dla ciebie.A myślisz jakby nakręcili serial nabijający się z feministek,lgbt,czarnych i ekoaktywistów to by przeszło?Nigdy w życiu.A tak serial wogule nie jest śmieszny.

movieKuba

Już się nie pogrążaj, wystarczy. Jak się widzi taką sztukę to nie sposób zachować kulturę...

Dariusz_Z_SPAM

calkowicie poszli w mainstreamowa ciemnote dla patolemingozy pospolitej. takie czasy jacy ludzie.

ocenił(a) serial na 4
Dariusz_Z_SPAM

Serial dla polactwa

ocenił(a) serial na 1
Dariusz_Z_SPAM

Coś mnie irytuje w tym serialu, może ta próba nawiązania do współczesności, czyli ekologia, hard-anty-kościół, "płciowanie". Miałem dobre chęci polubić to, ale skończyło się, jak z większością super wziętych standupów, do kosza. Tak jestem dziwny.

ocenił(a) serial na 3
Dariusz_Z_SPAM

Obejrzałem 3 odcinki na trzeźwo i nie i nie rozumiem dlaczego ten serial śmieszy.Choć widząc po ocenach albo kogoś zachwyci ten serial albo odrzuci tak jak mnie.Takie pojedyncze żarty może się spodobać ale to za mało.Gra aktorska może nie jest zła.

ocenił(a) serial na 3
Dariusz_Z_SPAM

Mam takie samo odczucie. Świetna sceneria, kostiumy, muzyka. Dlatego oceniłam na 3 - bo cała reszta w ogóle mi nie leży. Czytałam parę komentarzy atakujące osoby którym ten serial nie leży - że go nie rozumieją. Nie. O prostu serial jest bardzo, bardzo nowatorsko zrobiony z humorem który może komuś bardzo przypasować a innym kompletnie nie. Umiejscowienie akcji w Baroku z narracja i problemami świata współczesnego kompletnie do mnie nie przemawia.

ocenił(a) serial na 2
Dariusz_Z_SPAM

Dokładnie! Jednostronna satyra wymierzona przeciw jednej tylko stronie, do tego subtelna jak pięść w nos... Żenada totalna. Szczerze mówiąc kabarety potrafią lepiej śmiać się z Polski i Polaków...

Dariusz_Z_SPAM

Gimbusiarski serial, teraz sie chyba mówi studenciacki na to. Może na tle reszty tego, co wychodzi, to i relatywnie dobre. Ale nie chce mi się tego oglądać.

Dariusz_Z_SPAM

Ten serial to taka kicha jak „Kiepscy” proste i słabe a 20 lat na ekranie ! Oglądnąłem jeden odcinek i wystarczy .Będę się trzymał z dala jak od Kiepskich .Jednak swoją widownię znalazł i swoje zarobił bo powstanie drugi sezon .Bo każda potwora znajdzie swego amatora .Przynajmniej Topa finansowo odżyje .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones