PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Zasje..iście! Czekam na kolejne paszkwile! Kiedy pośmiejemy się z LGBTQ, Barta Staszewskiego i lewicowych "reżyserów z misją"? Taki reżyser to dopiero pasożyt, nic nie robi, na niczym się nie zna, za nic nie odpowiada tylko sobie siedzi, mówi "akcja" ach jakie to śmieszne, każdy by tak mógł, no i jeszcze dostaje różne Oskary za ciężką pracę i osiągnięcia wyłącznie swoich aktorów

Dr_Tux

zrównywanie realnych problemów wykluczanych i szczutych mniejszości z luźno przedstawioną komedią osadzoną w przeszłości to z kolei sku****yństwo

siemiatkowski

Podobnie jak dawne elity dawnego państwa np. w PRL czy pod zaborami były wykluczaną mniejszością na którą się szczuje a teraz powiedz mi dlaczego ludzie z uszkodzeniem podwzgórza w okresie płodowym w wyniku nadmiernego stresu matki ( LGBTQ) mieliby mieć jakieś szczególne względy w stosunku do innych wykluczanych i zaszczutych mniejszości? To widzę jest nowa religia a LGBTQ jest obiektem kultu. ja jednak twoich szamańskich animistycznych praktyk nie podzielam (patrz kult religijny wszystkich osób nietypowych u ludów prymitywnych ) Taki "postęp" do tyłu uważam za degradację i nie są to tylko moje poglądy ale poglądy wielu badaczy, którzy się tym zajmują

Dr_Tux

Hej, a może dobrym pomysłem byłoby wyjść ze swojej bezpiecznej konserwowej banieczki, poznać ludzi, którzy są częścią społeczności? Nie wiem, nie być ignoranckim idiotą?

Dr_Tux

Dr_Tux żeby mieć problem, że z minionych czasów (które z pewnością były nienagannym wzorem cnót dla współczesnych ludzi) robi się komedię, to trzeba być zakompleksionym na punkcie własnej historii cebularzem, który nie zluzował majtów i nie zjadł snickersa, dno po prostu… to właśnie dobrze, że twórcy sięgają po historyczne czasy (ja już czekam na te folklorowe piękne kostiumy, scenografię, muzykę), a że powstają pastisze o czasach współczesnych, to czemu nie miałyby powstać o czasach dawnych (wytykając absurdy, które z pewnością wtedy istniały).

siemiatkowski

LGBTQ są wzorem JAKICHKOLWIEK cnót? czy to tylko identyfikacja na podstawie orientacji seksualnej? Dlaczego zatem " nie wolno się śmiać z LGBTQ a z ludzi którzy realnie nadstawiali karku a za koszty pełnionych funkcji płacili z własnej kieszeni można? LGBTQ cokolwiek przechowują w swoim społecznym " depozycie"? Bo to dzięki szlachcie masz w ogóle jakąkolwiek polską kulturę wysoką. Myślisz, że gdzie i za czyje środki były zbierane, przechowywane wszystkie zabytki polskiej kultury przez 100 lat? A za czyje pieniążki zdolni z ludu byli uczeni i kooptowani do elit? Zaborca za to nie płacił. I jedni i drudzy " tacy się urodzili" Dlaczego śmianie się z jednych którzy mają zasługi ma być dobrą zabawą, a śmianie się z drugich , którzy jako grupa żadnych zasług nie mają - " skur..ysyństwem"?

Dr_Tux

Już nie przesadzaj. To tylko komedia. Ale fakt, chciałbym zobaczyć kiedyś komedię wyśmiewającą lewackich oszołomów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones