Karolina Lutczyn-Friedek

6,2
78 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Lutczyn-Friedek

Nie trawię tej dziewczyny - jest sztuczna no i pierwszej urody też nie jest. Strasznie mnie wkurza jak w Detektywach robią z niej sex bombę, która swoim wdziękiem i urodą owija sobie facetów wokół palca i wyciąga od nich potrzebne informacje. Jednym słowem grę aktorską pani Lutczyn określić można tylko jednym słowem: ŻENADA!!!!!

Kitten

mysle,ze nie to ladne co ladnew tylko co sie komu podoba, ja ja lubie i znam wielu ludzi ktorzy cenia jej gre. mysle ze jednak robi na tobie wrazenie skoro az tak sie wpisujesz. pbojetnosc bylaby znacznie gorsza hi hi

saper_yoyo

"skoro aż tak sie wpisujesz" - no wiesz...skoro jeden post na temat gwiazdy kina akcji K. Lutczyn uważasz za AZ TAKIE WPISYWANIE to chyba coś z Tobą nie tak. W każdym razie ja mam swoją opinię na temat SuperKarolci i wisi mi co inni o tym sądzą.

Kitten

a ja sie zgadzam z saperem cos u Ciebie nie gra laska. ja nie lubie paru naszych rodzimych gwiazdorow a nie lece na ich stronki wypisywac jak to ich nie cierpie bo wisi mi to i dynda a Ty pania lutczyn traktujesz bardzo osobiscie ;)

kosa35

Krótkie wyjaśnienie:
Po pierwsze - wszystko u mnie "gra"
Po drugie - to nie jest osobista stronka Pani Lutczyn
Po trzecie - K.L. nie traktuje osobiście bo jest mi totalnie obojetne co się z nią dzieje
Po czwarte - zostawiłam tylko swój komentarz na temat Karolci (w końcu na tym polega to mini forum - można wyrażać swoje opinie na temat danej osoby, a to, że inni nie potrafią znieść konstruktywnej krytyki to już nie mój problem)
Po czwarte - skoro tak uwielbiacie tą "aktoreczkę" to załóżcie jej fanclub i przestańcie się czepiać osób, które nie są zachwycone talentem aktorskim Lutczyn.
I to tyle. Temat uważam za zamknięty.

Kitten

chyba najpierw poznaj znaczenie słowa"konstruktywny" :)poza osobistymi wycieczkami ani jednej konstruktywnej opini w twoich wypowiedziach nie przeczytalem over

Kitten

jeszcze jedno ulubieni ludzie kina..... kaka??!!! no chyba padne ze smiechu :):):)

kosa35

ale ty koleś jesteś ograniczony... szok
więcej nie mam zmiaru odpisywać - szkoda czasu na polemiki z błaznem!

Kitten

sama sie zakwalifikowałaś :) pozdrawiam

Kitten

na forum każdy może robić to co chce, więc ja uważam, iż Lutczyn jest totalną beznadzieją i tyle w tej materii

W_B_B__Beaver

wreszcie znalazł się ktoś myślący logicznie :):) pozdrawiam

Kitten

a Ty jeszce na tej stronce oj ty chyba kochasz ta lutczyn hi hi,glupia jestes jak malo kto,ulubiona postac z filmu kaka,gratulacje jeszce raz:)

kosa35

oooo...i właśnie widać różnicę między nami-ja nie obrażam Ciebie mówiąc, że jesteś głupi - mam kulturę osobistą i szanuję zdanie innych mimo, że może nie zgadzać się ze mną. twój prymitywizm przypisuję temu, że pewnie jesteś jeszcze bardzo młody, więc wiele rzeczy można Ci wybaczyć. Trzymam kciuki, że troszkę wydoroślejesz.
PS. A jeśli chodzi o Kakę .... hmmmm... o gustach mój drogi się nie dyskutuje - ja przynajmniej nie wstydzę się swoich zainteresowań... a Ty kolego czym się możesz pochwealić oprócz banalnego nicku???

Kitten

przecież każdy ma prawo kogoś nie lubić...
nie rozumiem takich ludzi, którzy jeżeli lubią jakąś osobę, to uważają, że cały świat powinien również ją lubić...
mamy wolność, każdy może darzyć sympatią kogo tylko chce, albo i nie ;)

Kitten

za to klasyfikujesz ludzi, z twojej wypowiedzi wynika, że ci co się z tobą zgadzają,to myślą logicznie, a ci co sie nie zgadzają, to nie myślą? skądś znam ten tok myślenia.

Kitten

Jako malutka dziewczynka podeszłam z koleżanką poprosić ją o autograf, dała nam go, ale z wielkim wysiłkiem, ogólnie nie sprawiała wrażenia miłej osoby, za to Krzysztof Dziób, który jej towarzyszył, to przemiły człowiek. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones