PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563790}

Czas bohaterów

Age of Heroes
5,4 5 331
ocen
5,4 10 1 5331
Czas bohaterów
powrót do forum filmu Czas bohaterów

Strasznie dużo niezgodności, wręcz ignorancji reżysera. Jak można takie wtopy zrobić w filmie wojennym! Przykładem jest wysyłka udziału komandosów do Norwegii w zimie w zielonych mundurach - normalnie kamuflaż na maksa. Drugi przykład nie mają jedzenia wracają na farmę aby je zdobyć, okazuje się że to zasadzka, muszą uciekać do Szwecji (3 dni drogi) i nagle już tego jedzenia nie potrzebują. Wymieniać mogę więcej ale nie ma sensu. Jak dl;a mnie strata czasu. Lepiej obejrzeć coś innego.

lukee1

Z tymi mundurami, to może chodziło o przewidywane podbicie rynku amerykańskiego. Gdyby wszyscy żołnierze byli na biało, to tamtejsi widzowie by ich nie rozróżniali.

lukee1

Główną akcję mieli przeprowadzić nocą więc chyba biały mundur by tu nie pasował.

ocenił(a) film na 2
lukee1

Miałem takie wrażenie, że Niemcy na nartach i białych strojach to komandosi, a ci brytole to zagubiony patrol... także szturm był absurdalny, a sama mistyczna stacja radarowa wyglądała jak mała radiostacja, na dodatek tak powoli i nieporadnie "przeszukiwali" to po co przyszli, że można się nad nimi tylko poliotować.

ocenił(a) film na 3
mates_z

Z tego co wiem to zawsze uczą chować spadochrony po skoku to pierwsze co rzuciło się w oczy, reszta to już seria niefortunnych zdarzeń ;]
Ot niskobudżetowy filmik ku pokrzepieniu angielskich serc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones